Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de montaj sistem de supraveghere video

Număr anunț
DA41021974
Autoritate contractantă
R 4297827 ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI)
Furnizor / câștigător
CANTON DISTRIBUTION SRL (CUI RO16041694)
Cod CPV
51314000-6 · Servicii de instalare de echipament video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.522 RON
Valoare atribuită
7.522 RON
Data publicării
20.08.2026 09:15
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.522 RON

din 7.522 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.