Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manusi examinare latex pudrate
- Număr anunț
- DA41021218
- Autoritate contractantă
- Colegiul National de Informatica " Gr. Moisil " Brasov (CUI 29351565)
- Furnizor / câștigător
- CANBRIS PROD SRL (CUI RO8440740)
- Cod CPV
- 18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200 RON
- Valoare atribuită
- 200 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 08:08
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
200 RON
din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro