Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tipizate scolare

Număr anunț
DA41021901
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA-JIU (CUI 29201452)
Furnizor / câștigător
TORA PRINT SRL (CUI RO23265350)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.556 RON
Valoare atribuită
4.556 RON
Data publicării
20.08.2026 09:10
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.556 RON

din 4.556 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.