Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci 240l SASV

Număr anunț
DA41022281
Autoritate contractantă
DIRECȚIA SERVICII PUBLICE - BOTOȘANI (CUI 42516040)
Furnizor / câștigător
TRIO INVEST GRUP SRL (CUI 18358754)
Cod CPV
42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.652 RON
Valoare atribuită
1.652 RON
Data publicării
20.08.2026 09:35
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.652 RON

din 1.652 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.