Ofertă acceptată Cumpărare directă

aparat de spalat karcher

Număr anunț
DA41022287
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR1 RIMNICELU (CUI 28278253)
Furnizor / câștigător
ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
Cod CPV
42716110-2 · Echipament de spalare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
454,55 RON
Valoare atribuită
454,55 RON
Data publicării
20.08.2026 09:35
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

454,55 RON

din 454,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.