Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de sonorizare - 16.08.2026
- Număr anunț
- DA41022095
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL BOTOȘANI (CUI 54354856)
- Furnizor / câștigător
- MARTINAS MARIUS (CUI 55206351)
- Cod CPV
- 92370000-5 · Servicii prestate de tehnicieni audio (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 09:24
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro