Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII CATALOG ELECTRONIC

Număr anunț
DA41018512
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE "I. N. SOCOLESCU (CUI 4192731)
Furnizor / câștigător
INSIDE EDU CONCEPT S.R.L. (CUI 50513681)
Cod CPV
72322000-8 · Servicii de gestionare a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
19.08.2026 13:34
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON

din 3.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.