Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartuse Isolute Multimode (1000 mg, 6 mL), cod 904-0100-C, Biotage 30BUC 2 904-0100-C BIOTAGE
- Număr anunț
- DA41021654
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI RO27285465)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.920,60 RON
- Valoare atribuită
- 6.920,60 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 08:55
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.920,60 RON
din 6.920,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro