Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicale Cupa Romaniei juniori

Număr anunț
DA41011579
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE CANOTAJ (CUI 4203849)
Furnizor / câștigător
PREVENTISIAŞI SRL (CUI 27181839)
Cod CPV
85140000-2 · Diverse servicii de sanatate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
18.08.2026 14:21
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.