Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de interpretariat VIDEO la distanță în limbaj mimico-gestual
- Număr anunț
- DA41021816
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TELEORMAN (CUI 4469108)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA NATIONALA A SURZILOR DIN ROMANIA (A.N.S.R.) (CUI RO4950755)
- Cod CPV
- 85311200-4 · Servicii sociale pentru persoanele cu handicap (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 400 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 09:05
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
400 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro