Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Oferta tehnica financiara conform ADV1539496
- Număr anunț
- DA41013279
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.766,90 RON
- Valoare finală
- 81.766,90 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 08:11
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.