Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare Hidranti de incendiu,Servicii de mentenanta la echipamentele de detectare semnalizare inc
- Număr anunț
- DA41020288
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- FLORIVAS SRL (CUI RO14964006)
- Cod CPV
- 44482200-4 · Hidranti de incendiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.250 RON
- Valoare atribuită
- 10.250 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 15:24
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.250 RON
din 10.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro