Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente de birou pentru echipa comunitară integrată-cod PIDS/586/PO4/339395
- Număr anunț
- DA41021795
- Autoritate contractantă
- COMUNA VULCANA-BAI (CUI 4206918)
- Furnizor / câștigător
- CEMAR INVESTMENT SRL (CUI RO24698386)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.024,77 RON
- Valoare atribuită
- 23.024,77 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 09:04
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.024,77 RON
din 23.024,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro