Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie

Număr anunț
DA41022551
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "C.A. ROSETTI" CONSTANTA (CUI 4514837)
Furnizor / câștigător
AMOV SPECIAL SRL (CUI RO33703910)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.281,65 RON
Valoare atribuită
4.281,65 RON
Data publicării
20.08.2026 09:51
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.281,65 RON

din 4.281,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.