Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare acces și utilizare platforma informatică de management organizațional - Viva

Număr anunț
DA41020598
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LOPADEA NOUA (CUI 12841023)
Furnizor / câștigător
VIVA VISION S.R.L. (CUI 45207554)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.025 RON
Valoare atribuită
3.025 RON
Data publicării
19.08.2026 15:59
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.025 RON

din 3.025 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.