Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spectacol pirotehnic cu artificii - 3 minute - Vâlcele_29.08.2026

Număr anunț
DA41020093
Autoritate contractantă
COMUNA FELEACU (CUI 4354507)
Furnizor / câștigător
SOSA PIROTEHNIC S.R.L. (CUI 41798415)
Cod CPV
24613200-6 · Artificii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
19.08.2026 15:09
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.