Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezerva sapun spray S11 Tork

Număr anunț
DA41022320
Autoritate contractantă
LICEU TEHNOLOGIC NICOLAUS OLAHUS (CUI 5453924)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
699 RON
Valoare atribuită
699 RON
Data publicării
20.08.2026 09:37
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

699 RON

din 699 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.