Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de HORNARIT - SERVICII DE VIDEOINSPECTIE / CURATARE/ PROBE TEHNICE (SP1SI AMBULATOR)

Număr anunț
DA41022350
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
HORNAR IAŞI SRL (CUI 35420074)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
20.08.2026 09:38
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.