Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hidrofor Wilo jet 4-4 1.1 kW

Număr anunț
DA41021514
Autoritate contractantă
COMUNA GLODENI (PRIMARIA GLODENI) (CUI 4322734)
Furnizor / câștigător
ORDEA PRODCOM SRL (CUI RO9991233)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
991 RON
Valoare atribuită
991 RON
Data publicării
20.08.2026 08:43
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

991 RON

din 991 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.