Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cursuri concurs directori 2026_
- Număr anunț
- DA41022906
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Szent Istvan" comuna Saniob (CUI 22594397)
- Furnizor / câștigător
- CONSULTEXPERT S.R.L. (CUI 45941436)
- Cod CPV
- 80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.280 RON
- Valoare atribuită
- 1.280 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 10:11
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.280 RON
din 1.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro