Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACTUALIZARE PROGRAM IMPOZITE SI TAXE CU INTEGRARE MODUL GHISEUL.RO
- Număr anunț
- DA41021620
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROBANESTI (CUI 5002045)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI RO12448483)
- Cod CPV
- 72268000-1 · Servicii de furnizare de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 08:52
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.500 RON
din 4.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro