Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice

Număr anunț
DA41022983
Autoritate contractantă
Scoala de Arte si Meserii Baltatesti (CUI 18148760)
Furnizor / câștigător
GRUP SOFT SRL (CUI RO4236838)
Cod CPV
72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.950 RON
Valoare atribuită
2.950 RON
Data publicării
20.08.2026 10:15
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.950 RON

din 2.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.