Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lemn de foc
- Număr anunț
- DA40996661
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC, COMUNA IZVOARELE (CUI 25347073)
- Furnizor / câștigător
- VIOEVI S.R.L. (CUI 24678141)
- Cod CPV
- 09111400-4 · Combustibili pe baza de lemn (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.200 RON
- Valoare atribuită
- 27.200 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 12:25
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.200 RON
din 27.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro