Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECHIPAMENT LUCRU POMPIERI, UNIFORME PAZA IARNA/VARA

Număr anunț
DA41019132
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE-UNITATEA TERITORIALA 330 PODOLENI (CUI RO4145357)
Furnizor / câștigător
FILIP SI COMPANIA S.R.L. (CUI RO2062395)
Cod CPV
18110000-3 · Imbracaminte de uz profesional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.120 RON
Valoare atribuită
24.120 RON
Data publicării
19.08.2026 14:08
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.120 RON

din 24.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.