Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet rolete

Număr anunț
DA41015825
Autoritate contractantă
Gradinita Speciala Cluj-Napoca (CUI 5473883)
Furnizor / câștigător
MTX DESIGN STUDIO S.R.L. (CUI 51752342)
Cod CPV
39522130-7 · Storuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.540 RON
Valoare atribuită
4.540 RON
Data publicării
19.08.2026 11:04
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.540 RON

din 4.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.