Ofertă acceptată Cumpărare directă

All-in-One HP ProOne 240 G10 23.8 inch Non-Touch

Număr anunț
DA41023041
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII DOLJ (CUI 13604360)
Furnizor / câștigător
SERV IT SRL (CUI RO34552786)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.135 RON
Valoare atribuită
4.135 RON
Data publicării
20.08.2026 10:18
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.135 RON

din 4.135 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.