Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinsectie,dezinfectie si deratizare

Număr anunț
DA41008931
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA BORDUSANI (CUI 33561263)
Furnizor / câștigător
DERANETI SRL (CUI 24978815)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.268 RON
Valoare atribuită
8.268 RON
Data publicării
18.08.2026 11:48
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.268 RON

din 8.268 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.