Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tub conector in Y cu 2 valve 150 cm, CT/RMN, Kit seringa compatibil cu injectomat Seacrown model Zen
- Număr anunț
- DA41021390
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- ZENMED SOLUTIONS S.R.L. (CUI 16574751)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.800 RON
- Valoare atribuită
- 3.800 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 08:30
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.800 RON
din 3.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro