Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Beton+Transport
- Număr anunț
- DA41007557
- Autoritate contractantă
- ORASUL CEHU SILVANIEI (CUI 4291859)
- Furnizor / câștigător
- DUMITRANA PROD SRL (CUI RO8443151)
- Cod CPV
- 44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.804 RON
- Valoare atribuită
- 7.804 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 10:32
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.804 RON
din 7.804 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro