Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Brit Care GF Dog Junior Large Breed 12 kg somon/Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Large Breed12+2kg
- Număr anunț
- DA41023791
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0565 BISTRITA - JANDARMERIA (CUI 9100828)
- Furnizor / câștigător
- MARAVET S.R.L. (CUI RO10231304)
- Cod CPV
- 15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.457,02 RON
- Valoare atribuită
- 2.457,02 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 11:01
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.457,02 RON
din 2.457,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro