Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS Eaton 5E 1600VA

Număr anunț
DA41023666
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 350 (CUI 8887693)
Furnizor / câștigător
VALDI SISTEM S.R.L. (CUI RO15121230)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.652 RON
Valoare atribuită
1.652 RON
Data publicării
20.08.2026 10:54
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.652 RON

din 1.652 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.