Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Imprimanta Multifunctionala HP Smart Tank 790
- Număr anunț
- DA41016951
- Autoritate contractantă
- Aeroportul International Brasov-Ghimbav RA (CUI 41940179)
- Furnizor / câștigător
- HITECH RESEARCH S.R.L. (CUI RO37643994)
- Cod CPV
- 30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.783 RON
- Valoare finală
- 1.783 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 12:05
- Data finalizării
- 20.08.2026 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.