Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii dirigentie santier obiectiv ”ANEXA CU DETINATIA ACTIVITATI MEDICALE IN CURTEA INTERIOARA P
- Număr anunț
- DA41015260
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
- Furnizor / câștigător
- CHIPER CONSTRUCT SRL (CUI RO22448081)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 10:32
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.000 RON
din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro