Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii hidroizolatie terasa și acoperis - Liceul Tehnologic Sf. Antim Ivireanu
- Număr anunț
- DA41022435
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu (CUI 32115351)
- Furnizor / câștigător
- GUDAM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39728663)
- Cod CPV
- 45261910-6 · Reparare de acoperisuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 805.929,45 RON
- Valoare atribuită
- 805.929,45 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 09:43
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
805.929,45 RON
din 805.929,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro