Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNITURI DE BIROU

Număr anunț
DA41021707
Autoritate contractantă
UMS TEACA (CUI 18572773)
Furnizor / câștigător
TUDOR SRL (CUI RO567251)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
824,38 RON
Valoare atribuită
824,38 RON
Data publicării
20.08.2026 08:58
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

824,38 RON

din 824,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.