Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiul hidrologic pentru stabilirea debitului de 1%

Număr anunț
DA41018861
Autoritate contractantă
Comuna Sapânta (CUI 3695107)
Furnizor / câștigător
ACVADESIGN SRL (CUI RO36636956)
Cod CPV
71351900-2 · Servicii de geologie, de oceanografie si de hidrologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
19.08.2026 13:53
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.