Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE TERMICA TICHETE PARCARE (Rola acces bariera) - Cimitir Sf. Lazar
- Număr anunț
- DA41008032
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- YOHO PLAY SRL (CUI 29525858)
- Cod CPV
- 30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.248 RON
- Valoare atribuită
- 1.248 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 10:57
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.248 RON
din 1.248 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro