Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proiectare, furnizare și instalare hidrofor pentru hidranții interiori din sediul C.N.S.P.
- Număr anunț
- DA41022398
- Autoritate contractantă
- Comisia Nationala de Strategie si Prognoza (CUI 15599677)
- Furnizor / câștigător
- MIRAL INSTAL COMPANY SRL (CUI RO15198012)
- Cod CPV
- 42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.217,09 RON
- Valoare atribuită
- 78.217,09 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 09:41
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
78.217,09 RON
din 78.217,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro