Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plosca urinara barbati/Plosca urinara femei /Tavite renale din carton
- Număr anunț
- DA41021539
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SIBIU (CUI 7497072)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 39226220-0 · Recipiente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 762 RON
- Valoare atribuită
- 762 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 08:45
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
762 RON
din 762 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro