Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 30,6% sub estimat
Achizitie medii CPS, MRSA SMART
- Număr anunț
- DA41018334
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.150 RON
- Valoare atribuită
- 1.491,60 RON 30,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.08.2026 13:24
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.491,60 RON
din 2.150 RON estimat
30,6%
Adjudecat la 69,4% din estimat · economie 658,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.