Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta de pret anunt SEAP ADV1541353

Număr anunț
DA41003632
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
QUINTRIX IMPEX SRL (CUI RO6780002)
Cod CPV
32552400-1 · Aparate de conversie a semnalelor de frecventa audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.755 RON
Valoare atribuită
11.755 RON
Data publicării
17.08.2026 14:13
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.755 RON

din 11.755 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.