Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale didactice și fond de carte bibliotecă

Număr anunț
DA41024025
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA LAPUSATA (CUI 29029684)
Furnizor / câștigător
EDU APPS SRL (CUI RO28062674)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.672 RON
Valoare atribuită
26.672 RON
Data publicării
20.08.2026 11:14
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.672 RON

din 26.672 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.