Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță și evidenţă topograficã/cadastralã pentru exproprierea imobilelor

Număr anunț
DA41023957
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
ŞTEFANCU D. IRINA - CADASTRU, GEODEZIE ŞI CARTOGRAFIE (CUI 30347568)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.500 RON
Valoare atribuită
32.500 RON
Data publicării
20.08.2026 11:11
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.500 RON

din 32.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.