Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta Multifunctionala HP Smart Tank 790
- Număr anunț
- DA41023900
- Autoritate contractantă
- Aeroportul International Brasov-Ghimbav RA (CUI 41940179)
- Furnizor / câștigător
- HITECH RESEARCH S.R.L. (CUI RO37643994)
- Cod CPV
- 30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.915 RON
- Valoare atribuită
- 8.915 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 11:08
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.915 RON
din 8.915 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro