Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de consultanță și evidenţă topograficã/cadastralã pentru exproprierea imobilelor
- Număr anunț
- DA41023707
- Autoritate contractantă
- Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
- Furnizor / câștigător
- ŞTEFANCU D. IRINA - CADASTRU, GEODEZIE ŞI CARTOGRAFIE (CUI 30347568)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.500 RON
- Valoare finală
- 35.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 10:56
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.