Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament Multifunctional Brother MFC-L2802DN
- Număr anunț
- DA41023352
- Autoritate contractantă
- S.C. SERVICIUL PENTRU GESTIONAREA CAINILOR FARA STAPAN PLOIESTI SRL (CUI 55075655)
- Furnizor / câștigător
- NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 935 RON
- Valoare atribuită
- 935 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 10:37
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
935 RON
din 935 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro