Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie si articole din hartie

Număr anunț
DA41023271
Autoritate contractantă
COMUNA MASTACANI (PRIMARIA MASTACANI) (CUI 4322254)
Furnizor / câștigător
LIBRARIA LUCIAN BLAGA S.R.L. (CUI RO10976385)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
582,50 RON
Valoare atribuită
582,50 RON
Data publicării
20.08.2026 10:31
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

582,50 RON

din 582,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.