Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deratizare - semestrial

Număr anunț
DA41023025
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV JUDETEAN VRANCEA (CUI 54681165)
Furnizor / câștigător
DERATI SERV SRL (CUI RO17889553)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.427 RON
Valoare atribuită
2.427 RON
Data publicării
20.08.2026 10:17
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.427 RON

din 2.427 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.