Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de betonare in comuna Moara-str. Eternitatii, str. Universitatii, str. Scurta si str. Suteni

Număr anunț
DA41017748
Autoritate contractantă
Comuna Moara (Primaria comunei Moara) (CUI 4441026)
Furnizor / câștigător
GFG GIGI BETON ELICOPTERIZAT (CUI 46409373)
Cod CPV
45262300-4 · Lucrari de betonare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
629.903,63 RON
Valoare atribuită
629.903,63 RON
Data publicării
19.08.2026 12:50
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

629.903,63 RON

din 629.903,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.