Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII REPARARE A AUTOBUSELOR

Număr anunț
DA41022341
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Zelk Zoltan (CUI 7830583)
Furnizor / câștigător
AX CU CAME SRL (CUI RO27946788)
Cod CPV
50113200-2 · Servicii de intretinere a autobuzelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.221,48 RON
Valoare atribuită
7.221,48 RON
Data publicării
20.08.2026 09:38
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.221,48 RON

din 7.221,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.